View Single Post
  #4016 (permalink)  
Vechi 01 oct 2012, 18:10:48
erasmine's Avatar
erasmine erasmine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Phoenix, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 77.4kg
Mesaje: 963
Aprecieri acordate: 154
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 123 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 2)

Citat:
Anterior postat de rachy Vezi mesajul
Buna fetelor,

Astazi am avut o zi groaznica datorita muncitorilor pe care ii am in casa, am fost cu nervii intinsi la maxim si am mancat cam asa -dimineata-2 crenvusti de vita si porc si doua linguri de branza slaba, pe la 12 am mancat vreo doua guri de carne de pui, si pe la 3 jumate trei fasii de pui facute pe foaie de copt un fel de crispi(pui dat prin ou cu tarate si usturoi) si doua painici mici din tarate de ovaz , mici, mici-ca nu am mancat azi tarate dimineata. acum nu imi mai e foame , dar daca mai tarziu imi va fi mai bag vr doua fasii de pui.

Am baut vreo 4 ceaiuri , 2 litri de apa si un pepsi light mic -o tona de apaaaaa)
Inca nu stiu ce fac de maine, sa vad cum ma simt maine dimineata, acum ma simt cam ametita asa, nu stiu daca e de la ziua de azi sau de la regim.vitamine nu am luat, doar un calciu azi.


Buna Rachy, mi se pare ca mananci f putin probabil de asta te si simti ametita.incearca sa mananci mai bine. dimineatza incearca o omleta cu o bucatica de carnita chiar si un pic de branza. ti-am mai zis...asta faceam si eu inainte pana sa-mi dau seama ca ma simt mutl mai bine daca mananc bine dimineata.mai poti manca peste care e super ok.eu zic ca ar fi bine sa tii cele 10 zile( nu o sa-ti para rau) dar, doar cu conditia de a manca mai bine.
__________________
Dukan 30.08.2012 - 70.5[/COLORe)
11.10 - 66.3 (-0.3kg)
Revenire 2013
08.01 - 13.01 - 68.3
13.01 - 14.01 - 66.59 kg
)
Revenire 2015- dieta personalizata
07.07 - 70.6

"Zambetul e ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar iti permite sa iti vezi de drum"
Jeanne Wasbro