View Single Post
  #403 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 08:22:08
August's Avatar
August August este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal MCS - 34 ani

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
Deja ma cearta lumea ca nu mananc...
Niciodata n-am inteles cum e sa uiti sa mananci!
In ce priveste genunchiul, e bine de stiut ca merge eliptica. V-am zis ca l-a cooptat pe miku si mi-era teama ca nu va avea pe ce sa lucreze cardio. El oricum nu intentioneaza sa traga de fiare si durandu-l genunchii amandoi risca sa sa plictiseasca pe acolo.
Eu am avut probleme la un genunchi vreme de un an: am cazut la schi, a facut genunchiul poc, am ramas lata, m-au luat cu targa etc. Un an am fost schioapa de-a dreptul, cu dureri acute. Apoi a trecut ca prin farmec, l-am flexat din nou pana jos, era totul bine pana s-a blocat si am mers la dr. Mi s-a spus sa-l operez, pentru ca voi avea probleme forever. Nu l-am operat (stiind de experienta tragica a lui Miku, caruia operatia mai rau i-a facut) si acum sunt iar bine. A ramas reumatic, ma mai doare la frig. Ma felicit ca nu l-am operat, pentru ca de cele mai multe ori nici nu stiu care e piciorul problema. Asa ca da-i inainte asa, ca ai toate sansele sa-ti treaca. Genunchii sunt articulatii problema, din pacate. Daca ai apucat sa-i sensibilizezi n-o sa ti-i mai refaca 100% nicio operatie, ba chiar iti poate face rau. Bafta si pup fetele!