Subiect: Vointa
View Single Post
  #403 (permalink)  
Vechi 09 nov 2011, 19:20:04
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Vointa

Citat:
Anterior postat de Mai Vezi mesajul
Diana tu de cand ai inceput rina? Si cum iti merge cu ea? e greu? Eu vreau sa incep de maine
De ieri, ziua a decurs superb!cu sport, cumeniuri ok.cea de azi s-a dus naiba.....grea nu e, deloc, e chiar frumoasa.ambiie daca ai, ai si rezultateincepe-o, asa mai am si eu imbolduri ca numai tampenii fac.si-asa maine reiau proteinele, deci incepem amandoua, da?
Citat:
Anterior postat de basalic gina Vezi mesajul
Hello Diana
C e sa intamplat dc spui asta?
Ginutza, un s-a intamplat.....am ajuns acasa azidimineata si nu am mai putut face sport ca ieri, am zis ca fac udpa amiaza, desi eram sigura ca nu mai fac.....daca faceam sport azidimineata eram discpilinata azi, dar m-am obinsuit prost, in zilele in care nu fac sport, e dusa naiba toata ziua.desi aveam zi de amidonuri, la cina am adaugat ca proasta proteina, salam...si nici macar nu imi place prea mult prostie si lacomie...apoi am mancat 2 covrigei apoi batoane de cereale( ce naiba?mi-era atat de impsibil sa duc ziua asta pana la capat?

maine reiau de la proteine c azi am avut prea aiurea mesele.asadar, cu proteine inainte!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat