Subiect: Jurnal silviadm
View Single Post
  #404 (permalink)  
Vechi 19 mar 2012, 11:56:41
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal silviadm

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Hei gagica! Ce faci?
Ma bucur pt tine, ai un inceput de saptamana bine pus la punct.
Greseala de ieri se iarta cu sportul de azi, ai grija . Nu te enerva, nu prea cred eu ca te-ai scapat in cine stie ce interzis.
Baga si tu CV-uri peste tot, trebuie sa iti gasesti undeva de munca! Iti tin pumnii, stiu ca iti vine ft greu fara un loc de munca. Dar ai grija daca dai de ceva, sa fie calumea!! Sa respecte angajatii ma refer.
A si trecut o luna cu Challene? Felicitari si mult succes in aceasta luna!
Ai grija de tine! O tund sa termin sportul si pana la urma sa ma dus la analize... am sunat.o pe mama si i-am zis ca nu ma mai duc, cred ca am zapacit-o cu telefoanele, cand afla ca m-am dus rade de mine. Ce sa fac, urasc sa astept la doctor, urasc doctorii si all about this . Te pup dulce!
da ...tin neaparat s fac cu challen pana la capat asa k "ma bine dispun" indiferent de situatia mea statica adik intelegi without work
ieri interzise...nah nedietetic vreo 1500-1700 kcal tot am avut sigurdin "compusi grasi"m'am plimbat cu bici asa ca am ars din calorii...nu zic ca si grasimea de pe minesau de pe porcul care l'am mancat ieri(micii si carnatii)
bafta la doctor, s astepti mai putintre s fac curat si apoi sport
o zii frumoasa ...pe mai tarziu
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1932 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1415 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]