View Single Post
  #404 (permalink)  
Vechi 28 mar 2012, 10:31:18
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul




Uite, iubita, AICI e ceva ce ar putea ajuta, fetele l-au incercat si spuneau ca au reusit sa deblocheze cantarul.POate incerci

Mey, eu ascult in general tot ce e rock si balada rock.Dar m-am mai "imbunat"un pic, am mai lasat raimile rockului la o parte si ascult acum si ceva ceva de la Adele, sunt unele piese ale Rihannei care imi plac si multe alte piese cantate cu gust, cu voce si inspiratie
Vai saru-mana!!!! Ar trebui sa iti fac statuie pentru ajutorul tau
Multummmmmmmeeeeeeeesc mult!
Cat despre muzica.. high five honey! Si eu tot pe la rock m-am invartit o perioada (mi-e dor de verile din Vama Veche cu foc de tabara, bere, muzica buna.. damn... ce tinereti dom'le!) Sia cum ascult cu mare placere genul asta muzical, doar ca na, am mai imbatranit, mai diversific si eu


Citat:
Anterior postat de bebelusha Vezi mesajul

da da, mie mi-ai trimis link..dar parca mi-e frica sa ma apuc..nu mi se pare asa de bine cu dieferenta asta de calorii..dar daca nu am rezultate sapt asta, ma bag
Pai nu trebuie sa fie diferenta considerabila.. 200 de calorii acolo si e f important sa faci sport cand bagi calorii mai multe.
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]