View Single Post
  #4045 (permalink)  
Vechi 20 iun 2012, 19:31:39
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna,fetele,ce discutii interesante aici,va multumim pt lamuriri!
Evutanu m-am mai dus,azi a fodst o caldura micidiala aici,si dupa ce m-am invartit cu amicele prin bazar nu am mai avut putere sa mergem pana la magazinul ala..cam 3 km pe jos..ne-am prabusit sub o umbrela la un bar care cu inghetata care cu granitacare cu un ceai amarat..(moi..)
ceva am invatat aici pe situl asta..innebunesc si eu cu etichetele,ma uit in jur,toti apuca cu japca,tranc! in carucior si gata..se uita si chioras la mine cand ma vad chiorandu-ma la randul meu pe eticheteSI la cioco si eu iau dupa ingrediente..intai sa fie cacao/unt de cacao,praf de cacao..si restul ingredientelor sa fie cat mai putine si preferabil zaharul la urma
Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Ciao fetelor

Magda, ce dor ne e de tine si ce mult ne lipsesti... Sa fie totul asa cum va doriti

Emi, felicitari pt ticker

La noi e o caldura de mori asa ca nu stau decat sa va doresc o seara minunata
Si aici e..da acuma se mai poate respiradin pacate incep tantarii
Mersi!

Magda,tin si eu pumnii pt baiat,succes!

meniul de azi:
md-o cana de lapte de soia cu agave+cafea decof(imi place la nebunie capucino ce rezulta)
pranz-200 gr somon fript+megasalata(radicchio rosu,salata verde,castravete,ceapa,marar,otet mere)
gustare-800 gr de cirese(m-a facut sotul egoista ca nu i-am lasat macar una,da am uitat..citeam pe aici si m-am trezit cu castronul gol )
cina-salata de vinete pe felii de rosii si castraveti
Va pup,fetele,o seara frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat