View Single Post
  #407 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 19:44:28
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de damo Vezi mesajul
...si in plus, azi incerc sa ajung si la aerobic!!!

Zic si eu, poate mai conving pe cineva azi sa faca sport.

Sa vedem miine dimineata ce zice cintarul (eu ma cintaresc doar simbata, dimineata cum ma scol).

O zi buna
hai sa-ti spun teoria mea cu cantaritul sambata..adica de ce nu mergea la mine. Pentru ca, toata saptamana eram cuminte foc (in ce priveste mancatul.. )..ma cantaream sambata dimineata si intram in veselie automata pentru ca, desigur, cantarul arata mai putin. Venea sambata dupa-amiaza si mergeam undeva (nah..weekend, petreceri..aia, aia)..si imi spuneam in minte: "ehh..lasa ca nu o sa se simta..am slabit deja...un pic deci imi permit asta, sau asta..etc" si uite-asa..se punea la loc..

acum daca ma cantaresc lunea, e clar ca am sa fiu foarte atenta si in weekend ca sa arate bine cantarul..

mdaa..zic si eu, e o teorie simpluta..dar hey..de cand cu Monti asta care m-a zapacit de tot..credeti voi ca mai pot gandi sofisticat!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].