View Single Post
  #4081 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 16:32:21
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Buna,fetelor
Vaii,ce cald e azi..rusii inca nu mi-au venitieri dadeau sa vina..si azi s-au opritDa starile respective de rau le am..burta umflata,nu am apetit deloc,dorm muult..din cauza asta azi am sarit md.M-am trezit la 11..si am luat pranzul la 1 jumate.
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata fetele am terminat cafeaua ,ies acum va urez weekend placut ,ne auzim luni
Ce bunatati ne-ai dat tu de dimineata asa..eu aleg mozzarella si prosciuttoUn weekend minunat si tie!
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
neata,fetelor
azi sunt pe fuga
il preg pe sot ..pleaca la pescuit
noi avem program de mall azi ..adica spre seara ...sper sa nu intervina nimic si sa lasam pe maine
o zi frumoasa
mai bine la mall cu amicele decat la pescuitPup,lacra si weekend frumos!
Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Neata
Azi cantarul m-a iubit am reusit sa cobor sub 77

Un weekend placut
Urraa!!!! bravo,iubita!da-i nainte!Cum te mai simit,ia sa mai ne spui tu..a trecut depresia..S aai un weekend pe masura!
Citat:
Anterior postat de moberi Vezi mesajul
Claudici,chiar nu vreau sa va umilesc cu greutatea mea , sunt doar o slabuta care vrea sa fie si mai slabuta ...Capul, bata-l vina.
Emy, chiar asa rau e cand vin rusii?recunosc ca sunt o norocoasa, nici nu stiu cand vin si cand pleaca, poate doar pe cantar ca retin apa...
Am pus si eu doua poze sa ma vedeti, am vrut sa-mi pun si avatar dar nu am reusit, mai incerc .
Va pup pe toate si va doresc de pe acum un weekend perfect!
Clau glumeadesi noi suntem procupate pentru sanatatea ta,niceduc din alte motive
Ma duc sa te vad
Weekend fain!
Citat:
Anterior postat de AdrianaX Vezi mesajul
hello!


nu merge... nu slabesc daca mananc carbohidrati simpli, eventual si prost combinati cu uleiul din supa in cauza iar sotul este foarte mofturos si pretentios, a schimba ceva la o reteta este egal cu a o strica in viziunea lui.
oricum n-am reusit ieri sa gatesc. abia azi am facut supa pentru mine si am INCEPUT supa pentru sot. pana diseara sper s-o termin
multumim pentru urare


vin si eu si ma intreb... cand o... MANCA si copilul meu ceva, inafara de lapte, blenduit sau nu, ca nu mai conteaza?
pupam Davidutii

de supa, dupa cum ziceam... din pacate nu merge. faina alba din taitei nu se pupa cu dieta mea. am pus niste piept de pui in ea si galuste din albus si tarate de grau. cam ciudata combinatia, pentru o supa de rosii dar a am papat cu pofta, a fost buna

recomandarea de pe prospectul antifungicului este din cauza ca este hepatotoxic si alte medicamente ar obosi si mai mult ficatul. dar daca durerea este mare... eu una as lua. ai grija de tine

cris, felicitari!

of, ce greu mi-e sa va invat pe toate, nu mai stiu ce-am citit despre cine... va pup pe toate

fug sa vad si eu pozicile.
O sa ne inveti cu timpulmulte fete inca nu au intrat in ultimul timp
Aha,am inteles cu supa..suna interesant galustile alea cu tarate
Deci nici copilul tau nu papa cum trebuie..
Te pup,weekend frumos!
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Hei,hei...mi-e tare dor sa stau de vorba cu voi..dar...las' ca fac in asta iarna un bebe si..staaam la povesti..intre timp,insa..muncesc..mult de tot..am o fata noua..stiti ce inseamna asta???munca dubla pt mine..pare neadevarat dar e...pt ca tre sa stau sa-i explic ei ce tre sa faca..ma intirzii si tre sa fug sa recuperez...saptamina asta scap de ea..ca-s de noapte..cu una s-a certat deja..cu mine nu poate ca-s mereu cu zimbetul pe buze..ca mi-au zis sa n-o spariu(?).....in rest..vin acasa..va citesc pe fuga..adorm cite o ora..trasa tare de par..si dupa,mincare..curatenie...si somn..si iar munca..si tot asa..insa pap frumos..inafara de cei 3 cartofi noi prajiti..cu usturoi..dar nu mai fac...gata..ma uitai la ceas..iar tre sa fug sa recuperez..vreau sa fac curat..miine la mareeeee..adica sper..ca o timp frumos..v-am pupat dulce..pe curind...
M-ai zapacit de cappai si asa parca erai Speedy Gonzales,acuma esti al patrat..Pai si de ce sa n-o speriilasa ca suferind se invata meseria,nu asa,cu binele
Te pup,scumpa,sa ai un weekend frumos!
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
buna angi, weekend placut sa ai
Crinuta,de ce nu ai mai intratCe mai faci?Mi-a fost dor de tineSi de Roxy mi-e dor tare,ma duc sa-i las un mesaj chiar acum,poate a mai intrat sa ne citeasca

Angi,scumpo,te simt cam nervoasa..imi dau seama ca ai avut o perioada stresanta..si acum ai probleme si cu fata..Auzi,cum e inceputul ala de varice?ca mi-e teama sa nu inceapa si la mine..imi simt picioarele grele si vreo cateva ori anul asta am avut un fel de atacuri,dureri mari la gambe,parca ma dureau venele..mai ales de la frig..
Te pup,si un pupic si pt Pupu!Weekend frumos!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]