View Single Post
  #41 (permalink)  
Vechi 01 dec 2010, 18:14:51
princess95's Avatar
princess95 princess95 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 oct 2010
Locaţie: Causeni, Moldova
Dieta: personalizata
Date: 168cm, 42.2kg
Mesaje: 327
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal princess95

Citat:
Anterior postat de CrisetenO Vezi mesajul
Bravo tie, Nadea, ai mancat foarte frumos astazi pana acum! Abia astept sa vad unde ajungi cu masa de seara! Tii post, sau mananci de toate? Ca daca mananci de toate, e timpul de ceva carnita sau branzica pentru diseara, ok? Si nu uita: sport intre cina si culcare: macar aspira prin casa! Ca asta o sa o mai calmeze si pe mama ta, ca o ajuti .

Ca sa-mi vezi meniurile uite, te duci sub numele meu unde scrie Calorii meniuri. Ar trebui sa te uiti la luna noiembrie, in ultimele zile. In mod alternativ eu scriu cam tot ce mananc in linkul concursului de post sanatos, adica Concurs: La post, dar sanatos! .Tine cont si ca eu sunt mult mai mica decat tine, deci am nevoie de mai putina mancare.

Azi abia astept sa joc fotbal. Jucam la ora 9 si tocmai planuiesc sa mananc o salata de couscous (cred ca seamana un pic cu hrisca prajita) ca sa am forta sa pot juca. Tie iti place vreun sport in mod special?

Te pup dulce,
Cristina
Pai de luni tin post ,vreau sa-l tin pin de Craciun pe 25 decembrie,caci n-o sa ma pot aptine la sarbatori de la bunatatisi nu sunt sigura ca am pus in meniu cantitatile exacte poate gresesk ceva ,dar cel mult + 200-300 cal.Fac aerobic vreo 4 zile/sapt ...vin si plec pe jos la scoala asta-i circa 30 min incolo si 30 min inapoi.Acus iti citesk meniul si mai compar ....poate imi dai niste idei de cina,,,,,,a da si acus o sa aspir putin ............o sa-ti zik reactia mamei
Răspuns cu citat