Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4107 (permalink)  
Vechi 04 iun 2011, 13:21:14
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82


Poate o sa imi schimb numele jurnalului in doliu dupa tigari...si o sa am grija k fiecare post sa fie plin de lacrimi si de suferintza...la alergat nu ma duc pt k sunt la munk si pt k oricum nu ma duc eu la alergat k sa se uite lumea la mine...ceaiuri nu beau k nu imi plac...si vesela nu vad de ce as fi...asa k fara a lasa loc interpretarilor....si fara vreo urma de rusine...imi plang de mila...sunt constienta k e un doliu inutil si stupid(nu sunt retardata k sa am nevoie de astfel de explicatii)dar eu asa sunt...asta simt si nu vad de ce ar trebui sa mint si sa spun k sunt in extaz de fericire pt k m-am lasat de fumat...mie imi e greu...se pare k foarte greu...si nu o sa neg asta doar k sa nu fiu etichetata cine stie cum...si pana la urma greu sau nu...o sa reusesc oricum sa ma las...pt k mai devreme sau mai tarziu toate starile astea nasoale vor trece...sper mai devreme k dak o sa ma ingras din cauza asta nu mai sunt la fel de sigura k voi reusi...am mai avut si alti pitici....si alte incercari de trecut si tot asa am jelit...dar am si izbandit in cele din urma...iar pt mine singurul lucru care conteaza e sa imi ating scopul....modul in care mi-l ating e relativ si neinteresant
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......