View Single Post
  #4140 (permalink)  
Vechi 13 dec 2010, 11:03:04
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[QUOTE=ella 78;437033]Buna Crina,sper ca esti mai bine ....Doamne prin ce a trebuit sa treci.Multa sanatate

La mine a foost !! Multumesc



Ciao ,Angela.Tot asa fac si eu da' tare greu ma misc ca acusi acusi intru si treabaa o termin la sarbatori.

ce scumpel


MMMMMUUUUUUUULLLTTTAAA SSSAANNNAAAATTAAATTEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!



Eu dureri de masele nu am avut(sper sa nu vorbesc intr-un ceas rau-ca asta-mi lipseste) da am inteles ca-s tare urite,nici nu stiu ce ai putea face de aceea iti trimit si o

[QUOTE=VentoFreddo;435356]BUna, fete dragi, acuma am ajuns acasa, cum am zis si ieri, m-am trezit tarziu, am fost la cafenea si ne-am sorit , ca azi e o zi superbaAm baut un pahar d elapte macchiatto si am papat un corn cu nuttella, am zis ca e ultimul, gata, de acum intru din nou oficial la MOnty..
Al meu gateste(platou cu branzeturi,pui la cuptor, salata de rosii, si verde si nu mai stiu ce mai baga el pe acolo, dulce au venit musafirii cu o tarta de ciocolata, dar eu nu o sa ma ating), musafirii sunt la o tigara pe terasa, tot la soare, si eu cu voi, dar vad ca ati scris ceva
Al meu tocmai mi-a adus un pahar de suc proaspat de portocale, a coborat in gradina dupa rozmarin si cred ca a cules si portocale..sau o fi de mandarine
Va pup pe toate, sper ca sunteti bine cu sanatatea, un weekend frumos si cu mult soare/QUOTE]

Frumos,vreau si eu
asa am patit eu azi din cauaza ca ati scriiis



Eu faceam bine si de aia nu am intrat ca parca am fost bagata in prizacuratenie cumparaturi musafiri (ca daca mi-a trecut mincariciul-aproape de tot -iar mi s-a umplut casa) da' las' ca-i bine


LA MULTI ANI !!! cu un pic de intirziere


M-a uitat impreuna cu fiica mea,ce frumos!!! Tare ma bucur pt tine mamicule numai bine iti urez si sa ne dai mereu vesti de astea


MMMUULLLTT mai bine dovada ca aproape am terminat curatenia si am avut casa plina de musafiri si simbata si duminica.
Zapada ce frumoos!

[QUOTE=Fulguta;435930]
Ella iubita am citit ce-i povesteai Danutei ca si tu ai plans mult cand ai fost insarcinata ! Ce de stari apar in perioada aceea si ce diferite sunt de la o persoana la alta ! Saracutul al tau ,mai facut sa rad ,auzi la ea daca nu se trezea el il trezeam eu sa ma aline ! Si ai mei sunt dependenti de mine la faza de curatenie,dar mie imi place la nebunie sa fac ,dar eu nu fac febra ca tine !
Eu am avut vreo 2 ani cind in afara de servici (in fabrica)mai aveam inca un altul(la curatenie). ma duceam de dimineta la servici la 6 pina la 14 si ieseam 5minute mincam un sandwich si alte 4-5 ore pina seara cind veneam acasa trebuia sa fac si la mine.asta de 2-3 ori pe saptamina.bine ca a fost alegerea mea.m-am oprit cind m-am operat de vene-varicoase si dupa aia m-au chemat doar o data pe saptamina pina cind sotul mi-a zis sa nu ma mai duc:oricum nu devenim bogati din banii aia si eu eram la capatul puterilor,faceam febra de joi pina simbata ca si simbata ma duceam la curatenie in birouri.asta o mai fac si acum
pina aici am reusit sa raspund ma suna cumatra sa-mi zica de cel mic ca nusta prea bine.mai tirziu raspund la restul

gata m-am intors
[QUOTE=anes;435969]
Va zic eu maine dimineata daca-i frumoasa ori ba culoarea ... ... La ce taur veritabil is, mai perete rosu mi-o trebuit ... Acu sa ma vedeti, se pare ca deja isi face efectul, am o energie, de pot muta casa in centru Timisorii


de ii adevarat ii fac si eu un perete la al meu ma gindeam ca in dormitor desi acu nu-i nevoie da' mai stii cind imbatrineste...asa preventiv


[QUOTE=david;436910]Buna Ella si eu abia am terminat de citit au avut treaba fetele in weekend nu gluma

asta cam asa e da' n-are nimic asta e bine nu?inseamna ca toate-s bine si la locul lor

[QUOTE=anes;436233]
Kinderita e cum e mai rau ... Nici destul de rau sa stea in pat, nici destul de bine sa se imbrace si sa functioneze in parametrii normali.
draga de ea, pupici multi iubitei