View Single Post
  #4149 (permalink)  
Vechi 02 mar 2012, 07:13:18
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

nico te-ai mai cantarit?
eu stagnez.. parca imi vine sa imi bag piciorul.. haha de parca tare tineam.. dar totusi.. nu faceam combinatii grave.. azi am mancat proteine.. doar ca amestecate..si putin fulgi de ovaz.. ca iar greu cu tranzitul..
am o durere de cap.. si niste cearcane.. si cosuri pe fatza(eu care aveam fazta f curata) pofta de dulce..
am o stare nashpa.. oare cand imi vine o data?
o fi si de la lipsa de hahaha.. ca nu am facut demult.. daca ma impac cu sotul haha cine m-a pus sa il sperii ca s-a enervat haha..azi am fost libera.. si am mers la sport o ora.. apoi am dormit putin pana m-a sunat sotul si mi-a stricat somnul..
am mers la shopping.. si muream dupa orice chestie dulce.. tot mi=-am luat niste biscuiti..daca as putea sa mananc o punga de dulciuri.. fara consecinte hahaha..
voi cum rezistati cand va apuca poftele.. sau mergeti la cumparaturi?
pe maine am niste linte dar sper ca o pot manca ca e de cateva zile.. maine lucrez mult.. deci o sa vad eu ce mananc..
poze noi ati mai facut cu copii cu voi?
am pov azi cu o prietena are un baietel.. ce scumpel poate sa fie..e pe fb la mine daca puteti vedea pozele o cheama claudia.
si vb despre cum se educa baieteii.. ca tre sa ii obishnuim sa nu fie mamosi.. ci duri.. si sa fie descurcareti in viata.. eu am obs dif de la fratii mei.. ala mare ce descurcaret e , si ala mic cam blegut..haha
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat