View Single Post
  #419 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 12:23:56
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
da, Angela, zi de fructe. am kivi, pepene, piersici, caise ... dar chestia e ca mi-e foame. am o senzatie tare tampita de foame ... nu stiu cum o sa rezist pana deseara
Anes rezistaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Nu iti este foame ,ti se parebea apa si stai 10 minute sa vezi ca iti trece ! Glumesc daca nu poti tine asta e ! Papi sanatos si cu limita !
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Crina vezi ca deja incepi sa faci o obsesie din faptul ca-ti cade parul..nu e bine Crinuta...esti stresata si din cauza aceasta iti cade oarul si apoi 100 de fire pe zi nu e bai ...parul oricum se regenereaza....te-ai gandit vreodata cum se simt cei care fac chimioterapie si le cade tot parul?...tu faci o drama de la cateva fire de par...hai gandeste pozitiv...lasa parul in pace ...esti sanatoasa ,ai probleme pe care cu ajutorul lui Dumnezeu se vor rezolva....ce atata tragedie pt.niste fire de par...si daca vrei tundel m-ai scurt...sa nu te mai aud ca numeri firele de par....
Foarte bine Angela ! Asa te vreau intra in ele tare ! Ce sunt de capul lor !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
hellooooooooooooo!!!Sa nu te mai prind ca te iei dupa mine!!!
Uite ia-te dupa mine si fa sport aproape zilnic..dar nu papa noaptea..Alta acum!!!!
Bataita, nu Fulguto?
Da si tie !!!!
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]