View Single Post
  #4199 (permalink)  
Vechi 28 ian 2014, 20:28:05
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: M-am ingrasat ca o scrofita - 95 kg

Citat:
Anterior postat de albastrii4u Vezi mesajul
Buna draga mea,

Am vazut ca ai reusit sa slabesti cu Dukan! As vrea sa tin si eu, deoarece m-am ingrasat cam mult.Din totdeauna am fost mai plinuta, dar dupa ce am nascut o minunatie de fata am ramas cu si mai multe kg si imi doresc tare mult sa reusesc cu ajutorul vostru, ajutor moral care este foarte important, sa scap de ele!
Te pup si iti doresc sa reusesti ce ti-ai propus si sa fie bine in noua relatie ca este foarte important sa fim fericite!

O zi buna!
salutare
multumesc de urari,si eu sper sa fie bine
iar cu dieta...da am slabit cu dukan in a doua jumatate a anului 20012,apoi am fost intr-o continua mentinere sa ii zic asa,ca nu am mai putut tine dieta pe termen prea lung,faceam abateri destul de dese si rezultatul ti-l imaginezi..dar macar am avut grija sa nu mai urc peste 90kg..
si nu...acum nu am mai inceput sa tin dukan..am zis ca pt moment scot ingrasacioasele si sa vad cum imi merge.nu ma simt in stare sa aud iar de cuvantul dieta,sa zic ca acum tin ceva mod sanatos si ceva miscare,sport si astept sa vad rezultate
multa bafta si tie la slabit,indiferent ce dieta o sa alegi
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Acest membru apreciaza mesajul lui azra:
rozica1965 (28 ian 2014)