View Single Post
  #4199 (permalink)  
Vechi 13 sep 2010, 19:20:19
bybysor's Avatar
bybysor bybysor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iun 2010
Locaţie: botosani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: mentinere
Date: 170cm, 51kg
Mesaje: 675
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Fetele sunt in extaz....am fost la cumparaturi cum v-am spusSi e pt prima data dupa mult timp cand cer o masura mai mikdeci nu imi venea sa cred....fusta a trebuit sa o iau mai mik decat aia pe o alesesem eu k nah eu din ochi asa ma vedeam mai mare si ce happy am fost cand am scos capul si am intrebat o masura mai mik aveti??cand de obicei era mai mare aveti si rasp era nu....mi-am luat o camasuta/bluzita care nu as fi crezut k imi vine si un parpalac din ala scurt pe care mi-l doream de o gramada de timp dar niciodata nu avea masura mea...o singura data am gasit dar era mult prea scump pt bugetul meu....si akm il iau pe cel mai mare k nah zic am slabit eu dar tinand cont k inainte nu intram in nici unul.....si ghiciti....am achizitionat unul cu 2 marimi mai mici decat ala pe care il luasem eu la proba....deci nu va imaginati cat sunt de happy....o sa va pun poza cu fusta si camasa cu care os a merg la una din aniversari....camasa e cea care am luat-o joi nu azi
felicitari iubita ma bucur tare pt tn si stiu ce simti cat de bucuroasa si multumita esti de tnsi eu am fost dupa blugi si stii ce marime am32 nu credeam ca voi intra in ei vreodata.sa faci poze noi sa te vad bn
__________________
Jurnal bybysor
bybysor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1481 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 964 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]