View Single Post
  #420 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 12:27:12
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fulgule ce naiba ai patit de poti vorbi asa auzi la ea <ce daca mor scapati de mine>ai scapat usor doar cu buza sparta...te doare Fulgule? ...de ce nu esti tu cuminte Fulgule....noi te iubim mult si-ti vrem doar binele ..iar mama ta te iubeste mai presus decat te putem iubi noi ..e mama...n-o mai supara si pe ea....si ieri chiar nu trebuia sa ridici....eu ieri am fost singura acasa si am tras de covoare sa le scot in curte sa le bat si sa le curat...apoi repede sa le bag in casa ca venea ploaia de am simtit ca-mi iese sufletul din mine...si eu nu am probleme cu coloana ca tine ...
Ha cine vorbea ! Uite ce ai facut si tu ! Asa ca taci din gura ca ai facut la fel ca mine ! Am promis de ieri ca nu mai ridic nimic,nici sticla de apa plata care are 5 l !
Sa vezi cum stau la rand cu palnia sa imi puna mamii apa intr-o sticla de 1 l !
Asa imi trebuie daca nu sunt cuminte !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]