View Single Post
  #420 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 12:27:12
Ciucik's Avatar
Ciucik Ciucik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 82.0kg
Mesaje: 692
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 89 ori in 67 mesaje
Implicit Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik

Citat:
Anterior postat de Flori V. Vezi mesajul
Ciucik, bine ai revenit printre slabute fata!
Ma bucur ca esti asa plina de energie, da-l naibiii pe Clooney ca sigur apare si printul tau in curand. Si nu o sa mai dai 2 bani pe mosu' Clooney atunci.
Felicitari pentru noua greutate, e mare lucru sa slabesti in vacanta! Si bine ca esti pusa din nou pe treaba!! Ne-ai lipsit sa stii... sau mie, cel putin.
Tin pumnii fetei la restanta, stiu ca o sa vii cu nota maxima
Spor in toate iubitica si serviciu cat mai usor, o saptamana frumoasa!
Ahhhh... tze dlagutz hihi...si mie mi-ai lipsit, nebunik Asa, tine-mi pumnii pt ca nu am prea stat cu burta pe carte in vacanta asta
Cat despre Clooney...nu pot sa cred ca el nu a crezut ca relatia noastra poate avea un viitor...da' lasa...o sa vada el ca alta ca mine nu mai gaseste!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
bine ai revenit draga mea, acum am observat ca exti este si ea banned... m-am uitat la profilul ei si are 2 infractiuni comise... ma intreb daca va mai avea voie pe forum... de ex si sakura a fost banata si ea nu mai are voie din pacate.
Ai grija sa nu iti dai date personale, id de mess sau altceva pana nu ai 1000 de mesaje postate si sa nu dai nici altcuiva care nu are tot 1000 mes. postate. Este interzis prin regulament si se considera infractiune, nu vrem sa te pierdem si pe tine.
Buna, Mitzule...sunt foarte trista sa stii...imediat ce am vazut infractiunile am intrat si la mine in profil pentru ca ma simteam cu musca pe caciula, adminu' mi-a dat o atentionare candva... Dar e ok! Ideea e ca eu nu stau sa gandesc mult inainte de a scrie si mai scap cate o chestie...vai, si cand ma gadesc ca am zis si eu ceva treburi rusinoase de cand sunt aici...Acum na...sper sa fie OK, iar daca ma aresteaza ma bazez pe voi sa veniti la mine la mititica sa imi aruncati chiftele printre gratii

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul

Buna Ciucik si bine ai revenit

Ce a facut Eva poti vedea la profilul ei, la Infractiuni.
Mersi Slabuta, cat ma bucura ca mi-ai scris, m-a trecut un gand ca nu-ti prea fac placere shunkulitzele mele... Imi pare sincer rau pentru Exty, mai ales ca nu am apucat sa imi cer scuze ca nu am dat nici un semn, desi "planuisem" niste chestii... Merge o petitie de gratziere?