View Single Post
  #423 (permalink)  
Vechi 25 sep 2012, 14:19:56
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

BUNA,IUBITELE

vad ca si voua v-a fost dor de mine

Eu am fost cateva zile la munte,la Lepsa,nu am avut net acolo.A fost ceva inopinat,au avut cumnatul si sora liber ,au venit dimineata cu propunerea,pana seara eram si plecati

Prima zi a plouat,noroc ca am avut tablele cu noi,nu ne-am plictisit..era asa fain aerul demunte,si mie imi place ploaia,da sa fiu la caldAm umblat mult,am fost la padure,la Ozana,am facut gratare in fiecare zi..din pacate am baut si bere,si azidi am avut surpriza neplacuta..plus 2 kgS-a dus mntinerea mea..de azi iar pe dieta,dimineata m-am purificat cu un ceai de macese(am mancat si fructele la urma),un cub de cioco cu zmeura 70%,pranzul -legume din gradina mea calite,o bunatateCina inca u stiu,ceva lejer,am peste afumat si marinat,cred ca-mi fac o salata de varza cu macrou marinat.

Pt maine planui naut cu sos de rosii la pranz,cinele incerc sa fie salate cu proteine.

Am vazut ca s-a intors CamyBine ai revenit,nimeni nu uita pe nimeni aiciImi pare rau de problema cu piciorul..din pacate te inteleg ,am si eu o durere constanta in sold..tip artroza,de frica nu ma duc la doctorstiu ca imi iau cearta de la voi,da tot sper sa-mi treaca,ma mai durut odata cand am venit in Ro in august,am zis ca de la aerul cond din avion..acum la munte iar m-a luatMulta sanatate si tie

Am citit din urma,fetele cu copii sunteti ocupate cu scoala,Ella cu munca si ingrijorata(tin pumnii strans de tot pt rezultatul analizelor),au fosat si ceva zile de nastere(La multi ani copiilor!);Lacra a crescut si ea un pic(nu-i bai,dam jos ,nu?),Vidi cu treburi,FAlieli cu hartoage,Angi cu casa si gradina,Clau frantuzoaica intra rar da bine(nimereste numa la torturi ).Anesa face sport(ce-mi-ar place si mie sa stiu sa innot bine..fara frica),Ali intra si ea,succes baiatului cu scoala(unde o fi Crina),sau a intrat si eu nu am vazut..Clau o tine in distractii(pe ochi trebuia sa pui paine cu vin,sau un ban rece de lal frigider-nu se mai invinetea)-apropo,ce ai facut cu jobul,ai avut ceva raspunsuri?

Rozi am vazut ca a revenit in tara si pe site,si ne mai viziteaza

le salut si pe Mariana,Lulus,no,pe cine am uitat..sa ma ierte cu nu a fost cu intentie,sunt tot pe fuga

Va pup,dragelor,sa aveti o zi minunata ca voi!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat