View Single Post
  #423 (permalink)  
Vechi 24 mai 2010, 10:33:06
damo's Avatar
damo damo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: undeva, Belgia
Vârsta: 55
Dieta: still de viata sanatos
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 2.558
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Buna! Toate sunteti simpatice, cred ca ne putem incadra in grupul simpaticelor la ...cantarit!!!
Dieta asta am inceput-o duminica, pe 31 ian, asa ca vedeti eu sunt ca englezii, saptamana incepe..duminica si orice se poate incepe in ultima zi din luna
Merg si eu la pranz la mama, ma voi cantari atunci, dar dupa cate imi dau seama sunt la stagnare. Saptamana viitoare inchei cea de a 4 a luna de regim. Cheia succesului e auto-controlul. Mi-am propus sa tin acest regim tot anul, cu pauze de mentinere, deci...11 luni, au trecut aproape 4, mai am 7, sunt buna la aritmetica! Imi doresc super mult ca la ziua mea in aug, sa ajung aproape de 100 kg.
Azi ziceam ca fac cateva lipii, dar m-am razgandit. Am mancat de dimineata niste branza, la gustare 2 mere, la mama am salata de dovlecei cu o pulpa superioara, 2 rosii, 1 castravete. Probabil la gustarea 2 -fructe si seara imi fac o salata verde cu o conserva de ton.
Va pup!
Crissa draga mea, esti un exemplu de urmat. Mie inca mi se pare ca-mi cade ceru-n cap daca nu maninc o prajitura...ma intreb cind o sa ajung sa spun si eu ca sint de luni de zile de regim. Felicitari si te venim si noi din urma