View Single Post
  #4255 (permalink)  
Vechi 30 iun 2012, 09:12:11
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 55
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna,fetelor!
Mi-a fost dor de voi!Am mai citit uneori printre randuri,sau mai pe diagonala,dar cam atat.
Ieri am primit de la baiatul meu cadoul in avans de ziua mea: note frumoase la evaluare!!!Nici nu imi doream altceva!Acum sa vedem ce va fi mai departe,ca luni mergem sa depunem notele la liceul unde isi doreste el(vrea la educatori - invatatori ) si peste 2 zile ar trebui sa puna listele.Sper din suflet sa fie pe liste si sa nu mai trebuiasca sa completam foaia cu liceele,cu zeci de variante si apoi sa asteptam cu sufletul la gura impartirea data de calculator!Am o presimtire ca va fi si el pe lista celor admisi,desi am emotii din cauza mediei generale(clasele 5-8) destul de mica...si asta nu din cauza ca nu ar fi putut sa ia medii mari si foarte mari,dar din cauza ca am un baiat nazdravan(si asta e putin spus),destept tare,dar in acelasi timp si tare puturos...Chiar ma mir la cat a invatat el(adica doar in ultimile 2 saptamani)cum de a luat note asa de mari...La romana l-am pregatit o data pe saptamana incepand din luna mai,iar la mate a lucrat cu bunicul lui saptamanal,dar doar ce lucra acolo...ca temele mereu le facea doar pe sfert sau deloc!!! Am avut din cauza asta emotii enorme,ca nu stiam ce va face!Bine ca au trecut examenele acum speram doar sa fie pe lista mult dorita(si eu inclin sa cred ca asa va fi!!!)
Oaname,sanatate multa si refacere rapida!
Felicitari tuturor pentru reusitele la cantar(am vazut multe rezultate frumoase pe aici).
Va pup si numai bine!
Răspuns cu citat