View Single Post
  #4256 (permalink)  
Vechi 30 iun 2012, 22:35:06
madalinafrincu's Avatar
madalinafrincu madalinafrincu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

buna fetelor, astept palme daca am gresit

md: cateva capsuni si o jumatate de piersica si cafea indulcita cu stevia
pranz: salata mare cu rosii , castraveti, ardei, ceapa verde, ridichii si motzzarela
g: 6 migdale crude si 6 alune de padure
cina : peste la cuptor cu sos de usturoi ( iaurt degresat ) + omleta dintr un galbenus si 2 albusuri

Vento, mie imi place exquisa , fac niste cheesecake cu ea....sau inghetataaaa.....dar e f buna si dimineata cu wassa
Oana, scuza ma dar nu am o parere buna despre vegani mi se par doar fite.....tocmai am terminat de citit cartea lui monti si el e contra....mi se pare aiurea sa spui ca omoara puii ca sa ii mananci tu, sunt crescatorii care asta fac, ii cresc ca sa ii vanda catre consum, puii aia n au zburdat pe camp pana atunci, si nici animale de companie nu au fost.....ma rog, fiecare cu propriile principii, dar tu crezi ca daca nu mai mananci un pui va fi liber pe campii? eu nu cred...

va pup si sa ne " citim " cu bine :d
__________________
Now or never!
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat