View Single Post
  #4258 (permalink)  
Vechi 30 iun 2012, 22:57:57
oaname's Avatar
oaname oaname este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Marseille, Franta
Vârsta: 31
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 57.8kg
Mesaje: 267
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Oana mult succes cu baiatul si felicitari pt note. Sa stii ca copiii destepti aici se cunosc....pt ca in clasa cum te ia in prof asa te tine...daca te ia de 8 asa te tine mereu. Am avut o profa de romana care m-a tinut in media 8 pana la sf liceului, orice faceam , cat de bine faceam nu meritam mai mult...si la bac am luat 9.60 si am citit in weekendul dinaintea bacului pt ca am oroare de tot ce tine de literatura si comentarii literare. Ei si uite asa la bac s-a dovedit care sunt aia buni si care sunt aia prosti care au avut media 10 tot liceul si la bac au dat-o in bara la toate. Asa ca fii mandra de baiatul tau si sustine-l pe mai departe in orice vrea sa faca si o sa fie totul bine.

Vin si eu cu meniul meu pe azi:

Md: iaurt, o bucata cheesecake
P: salata de vinete, iaurt, cheesecake, putin sos de paste gol
C: iaurt, salata de vinete, cheesecake, lapte

Stiu ca arata naspa tare meniul meu dar nu le-am mancat toate deodata...azi am rontait toata ziua cate ceva din cauza ca mananc ca bebeii si ma plictisesc repede luam 2-3 linguri si ma "saturam" iar dupa o ora iar mi se facea foame. Deci azi am mancat toata ziua.

Va pup! o seara placuta!!!
__________________
Dick-catelusul meu si inima mea:X

16 martie 2012: 63.9 kg
23 martie 2012: 62.5 kg
26 aprilie 2012: 60.5 kg
11 mai 2012: 59.5 kg

greu greu , dar sigurrr:X
oaname, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2008 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat