View Single Post
  #428 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 22:31:46
Sorina Maria's Avatar
Sorina Maria Sorina Maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 oct 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 38
Date: 175cm, 84kg
Mesaje: 48
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Mentinere, draga mentinere! :) - Andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Bun a draga mea Acum vroiam sa iti raspund in cartea de oaspti. scuze ca sunt in intarzierecu raspunsul dar mereu mi se iveste ceva in perioada asta
Pai in primul rand, tu ai probleme cu stomacul si asta este cauza. nu este din cauza dietei.
Stiu cum e meeu imi "chioraia" stomacul si chiar si acum mai face prostioare dar asta se rezolva mancand sanatos.
binenteles, mai e si chestia ca iti e mereu foame si te ia durerea de stomac. asta o poti rezolva si mancand putin dar des
nu neaparat cu apa... ca o sa chioraie mai rau
eu de pofte am scapat cu apa si morcovi. conteaza foarte mult sa ai ceva(sanatos) sa rontai atunci cand te paleste asa ceva
Intradevar nici cu apa acum nu e ok sa exageram. acum bei cat simti ca ti-e sete si poti. binenteles, nici 5 litri dar nici numai 1.
sa zicem ca 2 pe zi ar fo ok
eu daca imi pun mintea ajung si la 3 si jumate dar apoi sunt tot la baie si inapoi
In rest, toate bune? La mine asa si asa...
Sambata am ajuns la urgenta
cica din cauza stomacului...chiar daca eu nu stiu ce sa cred
te pup
Buna scumpico.Iti multumesc pentru raspunsul tau.In primul rand vreau sa iti spun ca imi pare rau pentru situatia cu urgentele, si iti doresc din suflet sa te faci bine si sa nu mai ai probleme.
Cat despre foame dureroasa...am citit intr-un post de-al tau de la mine din jurnal ca ai scapat de ea, cu muulta apa....mere...morcovi si de aia am zis sa te mai intreb o data sa imi spui mai multe.Acolo ziceai ca ai avut mai demult problema asta si ai scapat de ea. La mine nu e vorba de pofta, niciodata nu am avut problema asta si sper sa nu o am niciodata.La mine e vorba ca mi se face foame ziua si uneori si noaptea...dar nu e o senzatie normala...e dureroasa...plus ca acuma mananc acuma mi-e foame...
Pai tu ce simptome ai avut de ai ajuns la urgente? Si cum de au zis ca e de la stomac?
Iti doresc multa sanatate si astept raspuns cand poti ...Te pup
__________________
Jurnal Sorina Maria http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-6878.html

Lucky I'm in love with my best friend !
Sorina Maria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2457 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1940 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1683 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat