View Single Post
  #4288 (permalink)  
Vechi 15 mar 2012, 11:48:00
emosnecula's Avatar
emosnecula emosnecula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 09 feb 2011
Locaţie: "Tra la la" land, Luxemburg
Date: 157cm, 55kg
Mesaje: 7.465
Aprecieri acordate: 1.314
Am fost apreciat(a) de 778 ori in 627 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj IX)

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Buey, fetele, mai sunt mai putin de 24 de ore pina pleaca soacra, dar astea sunt infernale...
Dupa trei luni de curatenie si aranjat zilnic, acum a cuprins-o o adevarata furie de a recurata si aranja casa, si-a facut si desfacut bagajul de 100 de ori, nu mai poate sa doarma noaptea de nervi, parca ar fi la primul zbor pe ruta asta...
Ma termina, i-am facut web check-in sa nu stea la coada la aeroport, nu e bine ca nu se mentioneaza pe boarding pass numarul portii de imbarcare, am intrat pe site-ul aeroportului din Viena unde schimba zborul, i-am gasit si poarta de imbarcare, iar nu e bine, ca daca se schimba intre timp....ea nu stie unde sa se duca, unde sa se uite...pe orice panou elecronic, fir-ar ele sa fie de panouri ca e plin de ele in toate aeroporturile, acum bodogane si rearanjeaza bagajul...

HEEEELLLLPPPP, luati-o de pe capul meu...
Nemo, Nemo ... sigur nu vrei sa o mai tii la tine???

Eu iti sugerez sa ii spui ca in momentul in care se duce la aeroport sa isi reprinteze boarding passul si sa o intrebe pe tanti de la ghiseu ... care este poarta in Vienna.

Psssstttt ...sa nu ii spui ca exista posibilitatea sa i se schimbe poarta in Vienna.... Shhhhttt
emosnecula, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
emosnecula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1461 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 944 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]