Subiect: Jurnal Kartika
View Single Post
  #429 (permalink)  
Vechi 16 feb 2013, 18:29:20
lidiuta's Avatar
lidiuta lidiuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kartika

Bună seara, Kartika (de fapt, nu ştiu cum te cheamă)! Mulţumesc pentru aprecieri!
Jurnalul meu e într-adevăr prăfuit, nu l-am activat de mult timp. Adevărul e că folosesc la serviciu calculatorul şi acasă nu prea mai am timp să stau pe forum, fiind şi destul de obosită. Îmi plăcea însă să stau de vorbă cu fetele de aici, am avut ce învăţa, plus că o perioadă bunicică am ţinut un soi de montignac personalizat cu care am slăbit 10 kg. Revenind la alimentaţia normală, adică şi cu pâine şi dulciuri nepermise, în 2 ani am pus cam 5 kg, aşa încât pot spune că prin montignac am pierdut definitiv 5 kg. Fac zilnic mişcare, 1 h mers pe jos, 10-15 min dimineaţa ceva sport, uneori şi bicicletă medicinală.
Cam asta e evoluţia mea dpdv al kilogramelor şi al al mişcării.
Pentru viitor sper să revin la monti, e un stil de alimentaţie sănătos şi testat pe pielea mea.
Tu ţii SB? Am încercat şi eu o dată dieta, însă mi-a fost greu în faza 1 fără fructe şi carbo din cereale integrale sau pâine diet.
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat