Subiect: Jurnal rainbow
View Single Post
  #43 (permalink)  
Vechi 11 mai 2011, 17:29:21
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal rainbow

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
n-am gasit cu 85%.am gasit decatcu 75%...mai erau cu 55%..asa k am aleso pe aceea cu cel mai mare procentaj..:d
voi ce sporturi/dansuri practicati de pe youtube?
Eu sunt cam limitata din cauza genunchiului momentan. Fac zilnic sau o data la 2 zile 8 minute abs, si fac alternativ, in functie de ce am chef, pilates , start walking, belly dance (am inceput astazi).Si fac cat pot, dar intotdeauna ma fortez sa fac macar juma de ora acolo...nu am deloc rezistenta momentan. sau poate nu sunt destul de ambitioasa. parca daca vad ca au trecut 30 de minute, imediat imi vine sa ma las. acum mi-am mai tras mai multe chestii. m-am aprovizionat pentru viitor, cand sper ca o sa fiu in stare sa fac turbo jam, hip hop abs, batuka si zumba, si inca niste chestii suspecte cu mult cardio, de la beach body ....
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]