View Single Post
  #43 (permalink)  
Vechi 31 mai 2009, 22:35:32
mariana_544's Avatar
mariana_544 mariana_544 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 mar 2009
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: dieta nicoleta luciu
Date: 152cm, 98kg
Mesaje: 32
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Dieta Nicoleta Luciu

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Buna Mariana

De la bun inceput nu a fost chiar o idee buna treaba asta cu dieta Luciu, era prea restrictiva, nu stiu ce compot de mere..... Nu stiu, eu zic sa iti propui un regim pe care sa il poti modela in functie de gusturile tale.
De exemplu, eu cand spun ca urmez Scarsdale, asta nu inseamna ca mananc exact ce scrie acolo, dar il iau ca baza pentru regimul meu.

Mai gandeste-te si sa ne anunti daca esti interesata, pot sa te ajut cu sfaturi in timpul regimului. Il stiu de la A la Z. Si cand mai am 1 kg in plus stiu ce trebuie sa fac, apelez iar la dieta care la mine a functionat, Scarsdale.

Te pup si o duminica frumoasa.

multumesc slabuta pentru raspuns
am sa caut aceasta dieta sa vad despre ce este vorba, dar vezi ca la mine cred ca,
mai conteaza si varsta.
asa cum ti-am mai spus, la inregistrase s-a strecurat o greseala la anul nasterii. corect este 1954 deci am o varsta.
a fost o greseala a mea ca nu am luat masuri din timp.
mai ca imi vine sa spun ca imi pare rau ca m-am lasat de fumat. de aici mi se trage cel mai mult. lasatul de fumat m-a facut sa mananc dulciuri. in loc de tigare rontaiam ceva dulce.
cred ca am mai povestit acest lucru
inca o data iti multumesc pentru sfat, am sa caut aceasta dieta
si eu te pup si am sa revin
Nu este setat nivelul de activitate fizica. mariana_544, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de Slabuta; 21 dec 2010 at 16:19:52. Motiv: greseala titlul subiect
Răspuns cu citat