View Single Post
  #4310 (permalink)  
Vechi 27 nov 2012, 21:15:33
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... seara buna....nepotelul a fost operat,e bine....DOAMNE MULTAM!...maine merg sa-i duc mancare...in dupa masa aceasta nu mi-a fost prea bine...a murit o cunostina(57 ani,infart,in somn)...sora la fata ce doarme cu mine cand sunt singura a recidivat cancerul,saraca a renuntat si la un san dor sa fie sigura ca e bine,are 3 copi...nu stiu dar pt.ziua de azi a fost mult prea mult...
Emy vazut pozele,ce pot sa zic?...fetele au spus tot,eu le aprob...
...titza ta e bine,a fost de dimineata la mine la servici...a fost la Cluj la control si e in regula...
...va multumesc la toate pt.sustinere,Nico a spus tot ce trebuia spus si are dreptate....sper Nico sa treci peste aceasta perioada si sa ramana doar un vis ....
Vidia mai poti?...eu sunt stresata,ridic vocea fara sa realizez...
Floricico zici ca ai ramas fara carnita?...las ca vi in tara si taie Emy oratanile din curte(intreab-o daca are)
Ema ce-mi place cum le zici la cele mici gogoase....
Manu ai terminat cu munca pe anul acesta?... pt.Tedy...
Miha esti bine?
Roxy eu si-n bucatarie am parchet...doar pe latura unde e aragazul,ghiuveta am gresie....de felul meu sunt friguroasa si mai ales la picioare...
Rozy ai aflat cum sta treaba cu cetatenia dubla si alocatia?...de problema asta chiar nu m-am lovit....
Anes ti-au crescut kinderii...pune bani deoparte si cumpara-ti pusca....esti bine?
Fulgule eu azi am facut o ciorbita am pus o masina de haine la spalat(2 masini,una la prima ora) si cam atat treaba...deja sunt in pijamale,daca pot ma uit la Sulyman daca nu la somn...
Ce veste buna.....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kamyy:
angela av (28 nov 2012)