View Single Post
  #433 (permalink)  
Vechi 16 sep 2011, 14:51:35
Flora's Avatar
Flora Flora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Limassol, Cipru
Vârsta: 45
Dieta: Monty personalizat
Date: 167cm, 62.5kg
Mesaje: 394
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul

Buna Flora Am zis eu 1100 asa la limita de jos, adik nu scad sub nici o forma sub ea, dar pe la 1200 cred ca ma incadrez. Nici nu pun absolut tot ce ingurgitez in meniu Mai iau o gura de sunca de curcan, care n-are nici 10 grame, cat sa pun? sa scriu ca am mancat 5 grame de sunca alea nu le mai trec, deci deocamdata ma incadrez bine zic eu
Cat despre prajitura... mi-ar placea sa o mananc, dar nu-mi place s-o pregatesc Prajituri chiar n-am facut niciodata, poate niste clatite acu vreo 10 ani
Sunt convinsa ca e buna, mi-ai facut si pofta acu
Pacat ca nu iti place sa faci prajituri.Aceasta se face numai din cico neagra si oua si este delicioasa ma gandesc sa fac duminica si iti pun o poza
__________________
[SIZE=4]Jurnal Florina martie 2011
[COLOR=SeaGreen][FONT=Impact]Ziarul slabutelor informate
[COLOR=Black][FONT=Arial]http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/ziarul-slabutelor-informate-dieta-alimentatie-sport-nu-numai-8712.htm
Flora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 960 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat