View Single Post
  #4330 (permalink)  
Vechi 06 iul 2012, 12:55:41
oaname's Avatar
oaname oaname este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Marseille, Franta
Vârsta: 31
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 57.8kg
Mesaje: 267
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Hey fetelor!! Bine v-am regasit de pe plaiurile romanesti.

Am ajuns si eu cu bine....am fost rupta de somn si de oboseala ieri si azi . Am ajuns miercuri si miercuri seara am fost si la ziua cuiva decii abia ieri am dormit si eu dupa drum...E bine in romanica, am mancat cas si urda si sunt tare happy.

Magda felicitari baiatului !!!!!!
Raluca fructoza in fr e 3 euro jumate si am luat numa 500 g ca sa am, siropul de agave depinde de unde il cumperi : variaza intre 3 euro si 5 euro. Ultima oara mi-am luat de la un magazin bio,la borcan de 400 ml cu 3 euro.

Fetelor ce spuneti de painea Grau Intreg? am cautat si eu gem de prune topoloveni dar deocamdata nu am gasit, am vazut la billa ca au un fel de gem marca straina , fara zahar cu 12 lei. Cred ca imi iau de acolo daca nu gasesc de prune. Cu dieta e bine, am facut a seara ciorba de perisoare acra abia astept sa pap acusica ca aseara nu am mancat , era tarziu cnd am terminat-o de facut.

Meniu pe ieri:

Md: cas si urda, zmeura
P: cascaval, pastrama porc, iaurt gras
C: cascaval, pastrama, urda, zmeura

Azi dim am papat cascaval, cas, urda, pastrama si salata de rosii, ceapa, castraveti.

Cred ca cateva zile voi manca numai cascaval romanesc, urda, cas , pastrama.

Mie pofta tare de ceva bun dar cioco neagra nu mai suport, mi se face rau de la ea..o sa caut si eu inghetata denaia poate gasesc

o zi buna fetele, va puuup
__________________
Dick-catelusul meu si inima mea:X

16 martie 2012: 63.9 kg
23 martie 2012: 62.5 kg
26 aprilie 2012: 60.5 kg
11 mai 2012: 59.5 kg

greu greu , dar sigurrr:X
oaname, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2008 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat