View Single Post
  #435 (permalink)  
Vechi 24 ian 2011, 15:04:01
barbuta's Avatar
barbuta barbuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: dieta cu 5 mese
Date: 165cm, 102kg
Mesaje: 5.578
Aprecieri acordate: 1.083
Am fost apreciat(a) de 885 ori in 613 mesaje
Implicit Re: Concurs Superambitioasele de la etajul 3 - Vreau, Pot, Reusesc!

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Diana, nu da prea bine la un CV o poza cu mobila , chiar daca e in planul doi.
Azi e ultima zi de depunere a CV-ului? Daca nu, faci dimineata o poza ok, se developeaza sau pe loc sau in maxim 2 ore si ai una OK.

Roxi, la meniul tau, ca sa jonglezi un pic, schimba lactatele normale cu unele degresate, scoate mazarea, fasolea uscata, cartofii si foloseste varza, fasole verde, conopida.
Daca nu poti fara paine, nu mai lua french toast, am pus mai demult o reteta de wasa gasita pe net, o scriu din nou - 100gr faina integrala de grau, 100 gr tarate de ovaz, 100 ml de apa, un praf de sare, se framanta, se intinde in tava pe hartie de copt si se coace la foc mic 15-20 minute. Are fibre, indice glicemic mic, tot ce vrei

Daca masele ma doreste, intru si eu cu voi in concurs, fetele.
Modific acum tickerul cu greutatea de ieri si sa-i dam bataie.

Oricum m-am inscris la un curs online de tai-chi, ar fi timpul sa ma folosesc de el.
multumesc ptr sfaturi o sa ies putin si am vazut ca sint si in magazine wasa si schimb si lactatele
barbuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2307 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1790 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1533 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat