View Single Post
  #4374 (permalink)  
Vechi 06 nov 2010, 11:57:30
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Lasa iubita ca ai facut cura de detoxifiere !
Felicitari pentru reusita de aseara ! .Uite vezi iti fac si serenade ca ai fost cuminte ! Aly tu nu vezi nu auzi !
Sa nu iti faci griji in privinta fetitei ,daca ai stii ce bine gandesc ei ...ai avut un comportament foarte normal Anes . Stii ca si eu am crescut fara tata de la 2 ani si nici nu mai stiu de cate ori s-a cuibarit mamii in bratele mele cand eram mica .si eu asa de bine ma simteam ca aveam impresia ca am grija de ea !

Deci cum arata cafeaua ,nu pot sa o refuz ! Mai ales ca azi o sa beau la greu ,ca diseara nu dormim ! Multumim Anes !
am vazut ca esti in pregatiri de expediere a cumnatei! si ma bucur! si pt tine si pt ea!
of ... copilasiii mei dragi ... asta e! experinetele astea maturizeaza inainte de vreme. imi pare rau

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
.......
of, Anes, imi pare rau ca ai avut asa o perioada neagra..pot sa sper doar ca s-a terminat
NU am facut poze, ca am fost tot in goana masinii, presati de timp ca trebuia sa ajungem la o anumita ora, si cand am ajuns eram franta, nu mi-a ars..data viitoare daca sunt sanatoasa o sa fac, pt ca acest drum il fac cam o data pe luna!......
se pot face poze si in fuga masinii

imi pare rau ca te doare urechea, iti doresc sa treaca! si sa ai un wk linistit si fara dureri!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]