View Single Post
  #4387 (permalink)  
Vechi 31 oct 2011, 09:23:52
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi.Sunt obosita dar am si foarte multa treaba ,4 masini de spalat ,curatenie ,dar acum beau cafeaua cu voi .La munte a fost frumos dar foarte obosita caci am fost cu tot cu ala mic si nu prea m-am relaxat de acum ramane acasa.S-a renuntat la purcelul facut la protap si au luat unul mare de vreo 90 de kilo si s-au facut bucate traditionale ,toate grase,am mancat putin din toate nu aveai ce sa mananci SANATOS,ce era verde ,se gasea la mine in farfuriesi muraturi multe am mancat .La kilo stau bine cu 500g mai mult dar nu am avut iesire de vineri dimi si acum de dimi foarte putin asa ca de azi sport si voi tine ziua de fructe sa detoxific putin organismul ca ma simt grea de la carnea de porc.O zi frumoasa
asa am patit eu sapt trecuta ..au facut carne de porc la ceaun ..afara ...la lemne si o pulpa de porc extra la cuptor ...dar am bolit 2 zilesi numai am gustat
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata slabute frumoase si harnice,ce fac dragele mele...eu tre sa string un pic prin bucatarie si iar plecam de acasa...ieri am vazut Arena din Verona...IN SFIRSIT stau de 10 ani aici si abia ieri am fost acolo...azi plecam iar...da' in alte parte...sper sa pun pozici....eu de miine sunt in concurs...sper sa va bagati si voi...tre sa dam raport doar la sport.Eu va pooop dulce pe toate si va urez o saptamina minunata
ce fain ..ma bucur ca te relaxezi ..o meriti din plin
distractie maxima
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].