View Single Post
  #4399 (permalink)  
Vechi 01 nov 2013, 11:59:38
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Felicitari ptr masinuta!! Tu nu ai permis?
Oooo bebelinul va fi varsator!! Uhuu! Te-ai scos O sa ai un baietel destept, frumos, cel mai cel Asa suntem noi varsatorii
Glumesc, evident.. Va fio oricum destepot si frumos asa ca mami si tati!

Hai mai lasa kilogramele, nu te gandi la ele.. O sa fie timp si de asta.. Momentan fii exact asa cum esti, fericita si implinita!
Draguta, eu nu am permis fiindca nu am rusit sa-l iau acum cativa ani, cand am dat, apoi mi-a expirat scoala si am ramas in pom. Nici nu m-am apucat intre timp-mereu busy cu cate ceva, nu am facut o prioritate din asta. Am zis ca ma apuc cand avem masina..si uite ca avem si nu ma mai pimeste niciun instructor cu burtoiul la condus Pe fb poti vedea cateva poze cu masina, iar in albumul bobitza poti vedea poze cu moi graviduta si cu bebe de la morfologica.

Am vazut ca ai scris de AC si te gandesti la ce fel de repercursiuni pot avea asupra ta..acum stii cum se zice, din doua rele alegi raul cel mai putin rau Apoi se spune ca de la ele te ingrasi doar daca mananci mai mult. Se poate sa-ti creasca apetitul, dar nu-i musai. Apoi trebuie sa faci pauza la 6 luni o luna si sa iei tot o luna, la o perioada de timp, un hepato-protector. Eu am luat liv52 de la hymalaya..za natural stuff. Apoi vezi bine ca poti face bebe dupa ce trece o perioada fara ele, moi fiind un exemplu graitor

Zi minunata si week-end placut!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln