View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 02 apr 2012, 09:48:16
sandural's Avatar
sandural sandural este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2011
Locaţie: emden, Germania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 158cm, 76kg
Mesaje: 273
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum slabim dupa 2 sarcini?

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ce vesti bune draga mea, cred ca sunteti in culmea fericirii. Bucurati-va din plin de aceste momente , aveti toate motivele sa fiti fericiti. Aveti o familie frumoasa, cu doi copii minunati,urmeaza casuta mult visata
Te pup si s-aveti spor la treaba
buna,este minunat,intr-adevar,sa stim ca avem cuibusorul nostru,acum e greu de hotarat cum vom face,tapetul,parchetul le-am ales,insa mobila,lui ii place stilul vechi,mie cat mai modern,acum,vom vedea noi...e bine ca ma asculta,imi place mult si mobilierul din fier forjat deja nu m-am putut abtine si cand am fost la un magazin de acolo mi-am si luat o oglinda si am pus ochii pe un pat il luam atunci dar e de o persoana si m-am gandit eu bine si il cumparam pentru fata,acum sa vedem daca il mai gaseste,ca e un magazin de mana a doua si sunt ieftine si se da repede toate...de ce magazin de mana a doua? pentru ca pe oglinda am dat 3 euro,am gasit o bicicleta eliptica si am si pus mana pe ea la 8 euro,un tablou abstract cu 2 euro...patul ala e 10 euro si poate negocia la el incaaspirator devil dirt mare fara sac...5 euro...si mai multe si sunt toate ca noi o zgarietura ici-colo insa nu la toate...
Răspuns cu citat