View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 11 sep 2012, 19:14:47
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Buna seara,dear diary!
meniul de ieri:
md-cafea cu lapte si cereale de orz
pranz-150 gr de branza 0,2 grasime cu indulcitor si scortisoara(eram atacata in plin de rusi si nu-mi era foame,dar o pofta teribila de ceva dulce)
cina-branza telemea,putin piept de curcan(pastrama),2 rosii si 4 castraveti mici
azi:
md-cafea decoff cu indulcitor,un mar
pranz-fast food
cina-salata usoara de legume si telemea
In rest sunt ok,azi am fost la nepotel,aveam de gand sa stau o ora dar am stat pana acuma,asa frumos ne-am jucat..

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

nu stiu cand vine,nici ea nu stie inca,e putin nesigura,cred ca prin decembrie.si da e ok baba,pana acum..
eu ma cantaresc la 10 zile(5PL/5PP).si in jur de 1.5-2kg slabesc,ieri am avut mai putin cu 1,8kg..
o zi frumoasa draga Emi
Wow...m-am uitat imediat la tikerul tau,pana sa citesc,superr!!felicitari!
A,credeam ca vine pe o data precisa..sanatoasa sa fie ca vine ea!Am sunat-o azidimi pe Cati si nu a raspuns
Succes,tine-o tot asa,Gabitza!
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Heyyy!!Buna Emy..te am cautat pe mesenger...si nu erai...
Ce mai faci iubita???
Ti a fost dor de mine??Mie da....
N ai mai dat nici un semn de viata...
Te pup dulce!!
nu ammai intrat pe mess de luni de zileintru de pe laptopul alui meu,ca e mai rapid,si nu ma lasa sa instalez messul..Mi-a fost dor,te-am cautat in casuta la noi,acolo te lasasem..nu ai mai intrat,nu ai timp sau esti supiPupicei si o seara frumoasa ca tine
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
PS..ti am ascultat sfatul ca m am gandit mai bine si acum am un amic...
PUP!!
PS2...Tu ce mai faci???
Am ramas in urma cu stirile..si cu d-l Ralu ce s-a intamplatAi facut f bine daca ai reusit sa-l scoti din apartamentF bine ca ai un amic,ai nevoie de relatii lejere,fara batai mari de cap,asa..de iesit la o bere sau un suc..o cafea cevasi de amiceNu te mai implica si tu sentimental asa repede
Eu am scris pe aici ce am facut..alergat sa rezolv chestii birocratice,mai aranjez casa cate putin..mai am ogramada,stau cu familia multSunt bine,in concluzie
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat