Subiect: Off-topic sport
View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 29 ian 2012, 21:23:45
Sand's Avatar
Sand Sand este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Cat de mult conteaza pentru tine cate flotari poti face?

Citat:
Anterior postat de miras Vezi mesajul
...nu pentru asta vrem sa slabim mai toate, sa aratam mai bine? @sand, tu chiar vrei sa te premiezi cu haine si muschi. deci for vanity! eu am aproape 38 de ani, si pac! m am trezit ca vreau sa fiu silueta cum am fost la 18.
In principiu da, este in instinct pentru femei sa atraga sexul opus iar pentru barbati sa atace ca sa zic asa.

Eu personal am fost mereu supla, niciodata grasa. Mi-am dus existenta de copil si pana la 35-36 de ani traind intr-un corp suplu. Mancam corect si faceam sport, era un mod de viata, tata a fost sportiv de performanta, si eu am facut sporturi de semiperformanta cativa ani etc. M-am ingrasat brusc din cauza unor efecte secundare ale unor pastile (tratament pentru o boala). Nu vreau sa slabesc pentru vanity sa se uite toti in fundul meu pe plaja ca sunt foarte maritata ca sa zic asa si mi-e destul. Toata viata pana am plecat din Ro s-au uitat in fundul meu si ...nu e nici o placere, iti vine sa versi...cand ti se intampla asta zeci de ani la rand...te apuca tristetile. Nu vreau sa-mi amintesc ce mi-au auzit urechile...multi oamenii sunt condusi de instincte si se comporta ca animalele cand ii mananca undeva.

Vreau sa slabesc ca sa-mi revin la ambalajul meu (corpul) cu care am crescut timp de 35-36 de ani. Acum sunt intr-o lume libera si oamenii din jur sunt civilizati, nu de grota.

Vreau sa imi revin, sa nu mai car 10 Kg. in plus pe schelet ca nu e natural pentru mine, ma face sa ma simt nenatural. Nu vreau sa dau timpul inapoi, vreau doar sa dau Kg. jos. Atat. Vreau sa mor sanatoasa ca sa zic asa...sa ma simt bine si usoara in acest ambalaj, cum m-am simtit pana la 35-36 de ani.
Răspuns cu citat