Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4417 (permalink)  
Vechi 27 nov 2012, 23:27:13
cris85's Avatar
cris85 cris85 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2012
Locaţie: Budapesta/Cluj-Napoca, Ungaria
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 173cm, 63.2kg
Mesaje: 222
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Ciao mandraaaa ,

Sunt foarte mandra de tine ca esti asa harnica si ambitioasa ! Optimismul la inaintare si osul la treaba, da ? Pare foarte fain programelul vostru de sport, tre' sa ma documentez si eu Asta e cel mai super cand nu simti ca tii dieta si faptul ca nu mai ai febra de la sport inseamna ca are un efect din ce in ce mai mare si iti lucra muschii serios Foarte tare, deci tineti-o tot asa! Mai era planul cu defilatul pe Eroilor in mini , deci gagico la treaba ! Apropo de respectiva strada (ca o paranteza) , am aterizat in Janis la petrecerea burlacitelor...asta dupa ceva joc pe pedepse, pahare de vin si dupa ce m-am pricopsit cu o banda tip pancarda cu bride to be pe umar Era si 1 octombrie, chiar cand incepuse facultatea deci full si se facuse coada pentru poze cu mine si pancarda mea Doamne ca ma simteam asa baba si era sa ma bag in pamant dar a fost funny

Te pupacesc si sa ai o zi frumoasa maine
__________________
Jurnal Crisssy
cris85, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui cris85:
Rallara (28 nov 2012)