View Single Post
  #4436 (permalink)  
Vechi 22 nov 2011, 12:46:36
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de odilina Vezi mesajul
Eu am dat-o in bara cu cina Nu ca n-a fost conforma dar a avut f. multe grasimi si am mancat si tarziu, acum la 8. Am fost cu copilul la pediatra si n-am mai avut timp de gatit.

Am bagat asa: gouda, svaiter, rosii uscate, rosii cherry, masline kalamata + cioco 85% cate putin din toate dar s-au strans

Eva ziceai ca nu fac caloriile... ete cum ajunsei eu la 2000 dintr-o imbucatura
neata fetelor!

Oana bine ai revenit !

Odi lasa ca nu i rau... daca ai fost conforma e ok... e mai bine branzeturi decat cine stie ce cereale dulciuri, paine, noaptea... eu asa zic! daca n ai avut multi carbi n are nimic daca ai mancat multe grasimi... se duc la toaleta

Am dat-o si eu masiv in bara aseara pentru ca a gatit barbatu miu; eu am facut curat. n-am avut timp de nimic, si a zis ' lasa pe mine! fac io!' mdaa si-a facut...
inafara de ce a 'facut' el, am mai mancat o banana putin cruda... in rest nimic. prima imbucatura am luat-o pe la 5 seara ... deci mancat aiurea per total... dar am fost numai in priza...
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].