View Single Post
  #4454 (permalink)  
Vechi 20 iul 2012, 10:19:25
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna fetelor!
Nu am vesti de scadere la cantar pt ca am intrat in perioada rosie .Am mancat mult pepene dimineata o data galben o data rosu .Lidiuta am luat pana la urma cafea instant de cicoare(am vazut si din aceea recomandata de tine la 20lei)pe asta am dat 7 .Are aroma de zahar ars asa mi se pare si sunt moale de la ea.Am baut azi dimineata si nu a avut nici un efect(dupa cafea merg la toaleta)asa ca la g1 mi-am facut una adevarata.In schimb cand am baut-o ieri dupa amiaza pe cea de cicoare a avut efect ca cea cu cofeina.
Am mai luat si linte rosie pt prima data am facut-o fiarta cu ceapa si morcov ,are un miros imbietor.Apropo de linte si fasole :voi stiati ca au mai multe proteine decat carnea
Am inceput un altfel de sport,insanity.Transpir f fff mult si parca nici picioarele nu le mai simt grele....Incepe din ce in ce mai mult sa-mi placa de mine pt ca ma apropii de formele celor din film(chiar daca sunt mai grosolane formele)
Meniu azi:
MDpepene rosu ,porumb fiert cafea de cicore cu fructoza
G1 cafea cu fructoza
P supa de linte ,zacusca de casa fara ceapa (ca-mi face rau),urda
G2ardei gras cu urda
Cina salata de rosii cu ou fiert
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat