View Single Post
  #4478 (permalink)  
Vechi 08 iul 2010, 19:07:25
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Cum te mai simti? Ti-ai revenit?
Da Roxy meu ,mi-am revenit !
Pizza..pizza..
Da .dar nu este buna deloc !
Pai bine mai Fulgu..aproape ma certi pe mine ca slabesc prea mult si tu..stai numai cu un covrig toata ziua??Ah si cereale...
Stai linistita ca am mai papat acum pe seara 4 nectarine !
Mai sa nu mai zici din astea... Acum ar trebui sa mai faci pofta si cu ceva vin rosu ...sa balesc toata aici . N-a voie nici una , nici alta..ca-s la argila...
Nu iti fac pofta ca nu imi place mie !
Pai da..de masuri ma bucur. Da stai blanda ca nu mai slabesc ..
Daca vad ca nu si nu..chiar o sa iau masuri drastice..genu .. felii de pizza si 2 pahare de vin , in fiecare zi Glumeam.
Stiu ca glumesti ! Dar ai manca !
Gata ..am ramas solo acasa..pana luni seara cred.
N-am o dispozitie prea buna. Nici zumba n-am facut.
Imi incepe filmu pe tvr 1...revin dupa.
Roxy este singurica acasa ! Sa nu chemi amantul la tine ! Sa fi cuminte !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Pai de cand ziceti ca venitit..v-ati razgandit, Roxy cica ii e frica de ganganii si serpi..tu pleci in <germania.hai mai, organziam ceva in septembrie-octombrie^?dar as vrea:just for womenpe Alin il plasam in grija ingerasului si al caracatitei si al..etc, sa se simta ei bine ca baietii
Stai ca inca nu a venit vremea ! Eu vin sigur !

reauooricum, stiam ca e buna, ce faci tu numa as apoate sa fie..da uite ca azi nu mi-e foame si pofta, uite asa..
Asa sa fie ! Dar eu simt altceva in vocea ta ! Ce noroc aveti ca nu am avut aparatul foto la mine ! Daca o vedeati cum arata ! Sigur nu mai ziceati nimic !
Pana la Monty nici eu nu stiam..Cred ca e super, la urmatoarea iesire la market ma opresc direct la raftul cu fainuri integraleVreau si eu sa fac..
Sa stii ca o sa ma uit si eu dupa ea !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
pi eu fac tot timpul..ca se face la loc, de groazaAici nu sunt covoare si se strange imediat praful pe pardoseliSi gradina e..imensaaaa, dar sta in paragina ca anul asta fetele stiu, am avut alte trebuir mai urgente..anul trecut eram foaarte mandra de gradina mea
Gata, copilasi, plecam cu motoMare, vin!
Pup, o seara buna!
Plimbareala placuta ! Si eu cred ca o sa ies ca trebuie sa apara ingerasul meu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]