View Single Post
  #449 (permalink)  
Vechi 03 iul 2010, 16:21:06
Amaryllis's Avatar
Amaryllis Amaryllis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2009
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 44
Date: 159cm, 70kg
Mesaje: 85
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de odeta Vezi mesajul
Buna iubita ... uite merge ... ma-m urcat azi dimineata pe cantar si era cu 500 g mai putin , merg pe disociata in continuare , si apoi ma gandesc s-a trec pe monti ... vad eu ... dar de lasat ... nu ma las
Dar la tine ? cum te simti?
Felicitari !!!
Un pic dezamagita pt ca slabesc foarte greu dar, la fel ca si tine, nu ma las.

Citat:
Anterior postat de crisgabi Vezi mesajul
Buna fetelor. Eu sunt Cristina si am 94 kg. Cum am ajuns aici? Este povestea pe care am regasit-o aici pe forum: diete multe si efect yo-yo. Trebuie sa fac ceva sa scap de grasimea asta. Am ajuns sa nu ma mai suport, .......Am nevoie de sustinerea voastra pentru ca sunt o pofticioasa care cedeaza usor.
Sper ca de data asta sa rezist. Pacatul meu cel mare sunt dulciurile.
Planul de atac este urmatorul: Dieta Atkins minim 2 saptamani apoi in functie de cum se misca acul cantarului am sa o personalizez.
Acum sunt la a 2 zi de Atkins, ma cam doare capul, dar ma gandesc ca o fi de la toxinele pe care le elimina organismul.
Sper sa ma primiti si pe mine alturi de voi.
Pupici
Cris
Bine ai venit !!!!!!!! Succes in continuare !!!

Citat:
Anterior postat de crisgabi Vezi mesajul
ce sa mai spun ca nu gasesc nimic de imbracat si ceea ce este si mai trist din cea ce gasesc nimic nu-mi place. Toate sunt fara forma si fara gust.
Si arat mai rau ca bunica imbracata in ele !
__________________
Sănătatea este o comoară pe care puţini ştiu să o preţuiască, deşi aproape toţi se nasc cu ea..(Hipocrate)