Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4490 (permalink)  
Vechi 27 ian 2012, 08:41:35
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Buna Roxana

Am vizitat acum albumul tau si le-am vazut, ti-am lasat si cateva comentarii
Mi-au placut toate. Sa mai pui cand reusesti sa faci poze.

Ieri am facut paine din faina de porumb, mi-a placut gustul foarte mult, am luat o bucatica. sa vad cand o mananc, cel mai probabil dimineata cu o cana de ceai.

Cand ajungi in faza II?

Toate o sa treaca, fii sigura, viata este compusa din dungi negre si albe, uneori trebuie sa trecem prin dungi negre, dar cu siguranta ne asteapta dungi albe care o sa se retina pentru mult timp.

Vorba aceea: nu trebuie sa te impotrivesti ploii, trebuie sa inveti sa treci prin ea.

Ai vazut ce frumos ninge afara? Imi place asa de mult... Azi o sa fac cateva poze, am tot asteptat sa se depuna mai multa zapada ca sa fie totul alb

Te pup si capul mereu sus!
Buna Marina

Am vazut ca mi-ai postat comentarii la poze...dar inca n-am avut timp sa-ti raspund la ele...ca sunt la munca...de acasa nu mai am cum sa raspund...m-i s-a stricat calculatorul si l-am dus la reparat...asa ca incerc pe cat posibil sa va raspund de la munca...atunci cand sunt aici.
Ma bucur ca ti-au placut tablourile lui mami...a avut mult mai multe dar le-a dat pe la rude etc.
Pai trebuie sa-mi repar si telefonul ca sa-ti pot face si alte poze...si astept sa ma sune de la service....

Oau....super...o sa incerc si eu sa fac in faza 3 cred...sa vad.

Pai de luni incep faza II...normal ar trebui de vineri...dar mai stau 3 zile in faza 1.

Cu siguranta vor trece toate....e o perioada mai proasta..in care toate m-i se strica prin casa.....n-am avut nici curent din cauza viscolului zilele astea...apoi cand s-a rezolvat...am avut tensiunea slaba...si n-am avut caldura...si apa calda...dar...dupa ce va trece vremea asta isi va reveni si curentul.....

Eu nu pot sa ma bucur de zapada...din cauza asta...am mari probleme la munca...cu intarzieri...acasa cu lumina...etc...cu frigul...sincer...eu abia astept primavara.

Te pup si eu!
O zi frumoasa!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat