Subiect: Concursul meu
View Single Post
  #451 (permalink)  
Vechi 24 iul 2019, 11:48:49
adinico's Avatar
adinico adinico este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: Rina si cat mai multa miscare
Date: 165cm, 79.6kg
Mesaje: 3.919
Aprecieri acordate: 8.165
Am fost apreciat(a) de 5.317 ori in 2.849 mesaje
Implicit Re: Concursul meu

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Se încheie 10 sapt de concurs, muncite doar 4 rezultatul final ii mulțumitor - 5 kg după o luna de rina

Mergem mai departe, mai avem încă 5 luni de munca, sper sa duc totul pana la capăt, simt ca pot și nu vreau sa renunț.
Nico îți mulțumesc că ești alături de mine continuam după 10 aug? Plecam în vacanta câteva zile și nu cred ca pot găsi paste și orez integral sa pap în rest mi am propus sa mi fac poftele pe rand fiecare in ziua admisa
Sper sa pot găsi fructe și legume proaspete și gustoase, ultima data când am mers in Spania erau groaznice
Pt prima data îmi este frica cu alimentația
BRAVOOOO Nicule!!! asa imi place de tine ca nu vrei sa renunti! mi-a placut ce si cum ai scris si ma gandeam si la postarea ulterioara ce decizie inteleapta ai luat ce se schimba lucrurile si gandurile noastre in 5 minute ai luat decizia cea mai buna! asa este in vacanta asta de slabit stam multi ani acum gata vacanta ..TRECEM LA TREABA ! continuam Rina 3 luni consecutive ptr ca poti si vrei si apoi mentinerea ...sunt aici cu tine

Meniu 0 p.? din cauza baghetei albe ai trecut 0?

p.s. Rina si mie mi-a placut si-mi place maxim ptr ca iti poti face poftele pe rand la ziua permisa si cu putina ordine si consecventa se poate atat timp cat 4 sapt ai cochetat cu ea si a fost bine inseamna ca te prinde ;in privinta alimentatie nu tb sa te alarmezi sigur daca esti putin selectiva vei gasi meniuri conforme iar in privinta fructelor in spania sper sa poti gasi totusi ceva cu gust ..macar pepene zic si eu ...ca nu am fost acolo... si nu stiu decat ca chirimoya( pe care mi l- a adus o nepoata din Spania) mi-a placut mult ....ca la noi in magazine nu exista

Vacanta placuta!!!!
__________________
02.02-85; 20.02-84.9; 04.04-84.5 kg; 02.05-82.3 kg; 13.05-81.7
... 31.07-81.9 kg ...
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui adinico:
niculina04 (24 iul 2019)