View Single Post
  #4527 (permalink)  
Vechi 10 oct 2012, 19:37:17
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Of, Cristina, nu se vede poza

Da, Adam e slabut,dar imi place si ce canta, si ce gandeste...e o chestie mai serioasa

Oricum, Andrei al meu e si mai inspaimantator de slab....desi mie imi plac, in general , baietii mai cu carne pe ei...Dar partea sentimentala si spirituala are intaietate

Am venit de la munca, dau raportul pana acum si ma schimb si o tulesc la sala:

md: lapte cu pernite
g1:o cana de ceai cu indulcitor
pranz: un cordon bleu cu muraturi
g2: o banana mica
g3: 12 g ciocolata neagra cu macese (imi ghioraia stomacul acum 5 minute)

urmeaza o cina de branzica stelute cand ma intorc de la sala.

Astazi, zumba in program ! Pupici!
Seara buna Siminelul meu

Mie una imi plac baietii inalti si mai slabuti... sunt eu mai ciudatica in toate privintele... Tin minte cand eram asa... mai mica, acum nu mai stiu exact varsta dar sa zicem pe la 12 ani?... eram cu o cunostinta din familie... venise in vizita la noi si era pe atunci momentul de glorie al lui Ricky Martin... Ei si tipa asta, avea pe atunci cam varsta mea de acum presupun, 25-26 de ani... deci era in limba dupa el... eu... pfff... bine, clar ca nu aveam mare pasiune pentru barbati, dar mi se parea nasol ca era asa... "buffed" cum se zice. Ma tot gandeam "bleacs"

Se pare ca am ramas cu aceleasi gusturi... imi placea de constitutia lui M.J., la fel ca si acum. Sa nu razi dar mi-e chiar sila de tipii aia din pozele de mai sus Unsi cu uleiuri, epilati... Au exact efectul opus... pff... bleacs x2. Poza cu Adam in schimb e pe gustul meuA si mai imi place de Robert Downey Jr., Johnny Depp...Imi plac tipii atletici si ceva mai subtirei Nu de tot... dar un Marius Moga, oricaaaand, ca mi-am amintit!!!!! Capricorn ca mine... vai ce se vede... ma uit la Vocea Ro mai mult pentru el sincer De asemenea, pentru mine o poza cu un corp masculin nu inseamna mai nimic... una cu o privire face muuult mai mult in schimb. Ce sa-i faci, suntem diferiti si e mai frumos asa.

Uite o poza si de la mine


Auzi, ia confeseaza la baba, ala e Gordon Bleu de la postas, asa? Ti-ai mai luat unul sau ce?

Imagini ataşate
File Type: jpg Robbie_Williams_3.jpg (126,1 KB, 29 vizualizări)
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Rallara; 10 oct 2012 at 19:40:38.