View Single Post
  #4540 (permalink)  
Vechi 29 iul 2012, 18:16:14
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

bUNA,DRAGELOR!
Pana la urma am fost la plaja ieri de la 9 la 6,a fost super,m-am bronzat,m-am balacit de numa,am inotat mult desi numai pe unde dau de pamant cu picioarele.
problema e ca azi ma doare o vena de la picior,o senzatie tare nasoala..sper sa fie doar o intindere ca am inotat mult .Nu as vrea sa-mi iasa varice
meniul de ieri(nasol rau de tot nu dati! )
md-pepene
ora 12 o chifla cu prosciuttto crud(prima abatere)
cina-ora 21-o pizza si vreo 3 pahare de bere-a 2 abatere si f grava.
Azi sa mai spal din pacate am tinut zi de fructe(pepene la md si pranz,cina corcoduse ca am finit pepenele).Acu sa vad ce o sa zica cantarul pe joi

Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul

Emy felicitari din toata inimaTi-ai atins din nou targhetul.Pune-te pe sport acum fa genuflexiuni ,flotari ,etc poti sa incerci si insanity e superbZi-ne si noua Secretul tau
Neata fetelor ,slaba miscare la noi in gasca nu mai slabeste nimeni in afara de Emy?Salexandre pe unde mai esti cu alergatul?Magda ce mai faci?Tin alexa ,Eva de ce ne-ati parasit.gata a trecut vara ...Pasy nu ne-ai zis nimic de cantarhaideti sa ne pregatim pt primavara
mersi,Laura..m-ai facut sa rad.nu am nicun secret,corpul meu a reactionat mereu bine la Monty,am slabit constant,fara sa mai iau.am tinut-o 90% corect(am mai scapat la un corn cu cioco,ceva pizza,cateva pahare vin in plus).Nu am secret
Citat:
Anterior postat de buburuzze Vezi mesajul


Felicitari draga mea pt kg


Am gasit la lidl migdale crude la 100 de gr cu 6.5 lei.Nu mi-a venit sa cred ..De obicei cumpar 50 de gr cu aceeasi suma.
Multumesc!In ita dau pe 50 gr 1 euro.
Citat:
Anterior postat de Plecatalaplaja Vezi mesajul
In sfarsit, dupa o perioada de stagnare, m-am cantarit de dimineata si am dat 300g jos. Nu e mult, dar eu sunt super incantata.
Felicitari!!Am avut si eu destule perioade cu scaderi mici,da mereu am fost multumita.Scadere sa fie.
Citat:
Anterior postat de Sasy Vezi mesajul
Hello!
Sunt Sabina-Silvia, am 58 de ani si 86 kg. Multi anii, multe kilogramele!
Cazul meu parea o cauza pierduta. Am incercat multe diete si de fiecare data, desi am slabit, dupa ce am renuntat, kilogramele s-au pus la loc.
Din 19 iulie am inceput dieta Montignac. Destul de lejera, mi se pare. In prima saptamana am dat jos 4 kg. Stiu ca nu se va intampla la fel si in urmatoarele saptamani, dar m-am inarmat cu rabdare.
Sper din inima ca voi reusi. Va doresc sa reusiti si voi!
Multumesc pentru materialul bogat pe care l-am gasit pe site. Este o baza serioasa de documentare.
Bine ai venit!Nu mi se pare ca ai asa ani multiO sa reusesti sigur!4 kilograme sunt cam multe de slabit intr-o sapt,da asa e la inceput,pe urma daca tii cum trebuie dieta o sa fie in jurul unui juma de kil pe sapt,la mine asta a fost media.
Succes!
O seara frumoasa,fetele!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat