View Single Post
  #4544 (permalink)  
Vechi 12 aug 2010, 19:31:11
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Multumesc din nou ,tie o sa-ti dau inghetata cat de curand dar cand vin la tine sau tu la mine ! Da la surpriza nu ma asteptam ,m-am distrat intradevar dar mi-am pierdut antrenamentul ! Nu am atipit deloc ! Dar recuperez diseara,sau macar sper sa pot ca este o caldura in casa de mori si la al meu ! Dar dar voi ma ajutati mult mai mult ca toti la un loc ! Dragele de voi ce mult va iubesc pe toate ,ma repet nu as rezista fara voi mai mult de 2 zile ! Si eu te imbratisez cu mult drag !
Eee, pai asa merge?faci diferente?Vrem si noi ingheeee
sa te odihnesti ca si obosita si cu caldura sa nu-ti fie rau

Citat:
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Hallo, scumpa!
Acum am ajuns acasa
Imi pare tare rau ca nu am mai intrat astazi dar n-am avut timp nici sa respir... Cu chin cu vai am reusit sa pap si sa intru o data pe site ca sa va salut si sa-i urez " La multi ani!" Fulgutei Sunt praf! Bine ca a trecut! Sper sa nu fie si maine la fel
Cum a fost la proba Esti multumita de rochita
Abia astept sa vad pozele de la nunta
Pup dulce
Ei, lasa, ca a trecut ziua , acuma te odihnesti si te mai destinzi aicea cu noi..da ce ai facut asa obositor?
Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul
Uffff, Ralule, ce zi ai avut....cred ca esti rupta, scumpi.....
La proba.....rochia e superba, dar trebuie facute modificari la bust( ca eu il am mic), la talie si bine-nteles la lungime. Alti bani, alta distractie.....aste e.
Problema lui Zgabeata era sa pot dansa desculta, stii tu, dansul de deschidere . Si croitoreasa nu pricepea, credea ca toata nunta o sa dansez desculta.....i-a explicat Zgabeata care-i treaba si a inceput si ea sa rada. Normal ca el cu ochiul lui de vultur a observat imediat ca o cuta la talie nu e ok si le-a zis.
De dimineata am fost si am luat bautura pentru dame, sa vedem cine mai vine din Rom. sa o trimitem.....au avut aici o oferta beton si am profitat
In rest, eu nu sunt deloc ok, tre sa-mi vina rusii maine sau poimaine si ma doare rau spatele si am o stare de zici ca acum incep sa plang....naspa...
Ce comic al tau ca vede toate celea..Imi dau seama ce fatza a facut croitoreasa, aici nu cred ca se danseaza descultaCred ca rochitza e superbaCunosc starea aia de inainte de rusiMie imi vine si sa fac pe altii sa planga In perioada aia sunt extrem de nervoasa, al meu se fereste din calea mea
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
fetele am intrat sa vad ce faceti--eu am terminat cu dulceata de afine ,e deja in camara,la fel si castraveciori,am spalat vasele,aragazul ,putina curatenie in camara,trebuie sa termin si+n bucatarie...m+am si vopsit intre timp..masina a spalat hainele,acum m+ai pun inca una la spalat ....pup ies am treaba...
Ioi, ce de treaba, suna f apetisant dulceata aiaAicea afinele ultima oara am vazut la market o cutiuta de 100 de gr, costa 4 euroSi nici nu stim de unde vin..asa ca o dau pe piersici localePupici, si mai odihneste-te ca deja s-a facut seara
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]