View Single Post
  #4552 (permalink)  
Vechi 28 aug 2013, 20:22:30
oanna14's Avatar
oanna14 oanna14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 ian 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 2.463
Aprecieri acordate: 57
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de anna26 Vezi mesajul
Buna fetelor!

Imi doresc sa slabesc si sa ma pot mentine...nu stiu cum sa fac...de cate ori slabesc se iveste cate ceva si iar ma ingras...slabesc pana la 61-63 kg apoi revin la 67-69kg....de ce revin? De nervi,suparare, nepasare,nu stiu de ce ....de sport am uitat de prin luna ianuarie,cred...am discuri, tot ce imi trebuie mai putin vointa

Am mai tinut Rina si am slabit frumos ...sper sa reusesc si acum...de maine incep o noua tura !

Buna Ana si bine ai venit!
Avem aproape aceleasi date statistice(kg si inaltime).Da,si eu am avut problema asta,nu mai slabeam sub 60 .Dar nu e vina dietei,ci doar a mea ca ma vad putin slabuta si mi-e lene sa continui sau sa depun si mai mult efort.Daca te tii de treaba,o sa fie bine
Citat:
Anterior postat de diadora Vezi mesajul
Buna, iubitele!
In sfarsit, m-am mai linistit si eu. Nu s-a terminat de tot problemele, dar majoritatea sper sa fie rezolvate.
Ar trebui sa ma preocup si eu de dieta, ca am mancat dezorganizat total Ma gandeam sa incep o noua tura de Rina. Ce ziceti??????
Si eu incep RinaBine,putin personalizata
Citat:
Anterior postat de anna26 Vezi mesajul
Fetelor,voi ati avut probleme cu caderea parului din cauza dietei,lipsa de proteine?
Eu una nu am avut nicio problema de acest gen
__________________
Jurnal Oana;x http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post696404


''Increderea in sine reprezinta esenta eroismului''
Răspuns cu citat