View Single Post
  #4553 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 14:36:19
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de rox10 Vezi mesajul
Buna fetelor ! Ma inscriu si eu in aceasta grupa din pacate am 98 de kg acum o luna cantarind 107 !
sa va spun povestea mea acum 2 ani de zice am cantarit 86 de kg suparata m-am hotarat sa tin o cura de slabire in 2 luni am ajuns la 72 de kg fiind multumita desi nu in totalitate m-am lasat si am revenit la vechiile obiceiuri iar in 2 ani de zile am ajuns la "frumoasa " greutate de 107 kg fiind distrusa , nu mai am nici o speranta , m-am saturat sa fiu criticata de lumea din jurul meu dar in tot acest timp nu faceam nimic sa slabesc cand eram sparata mancam si mai mult .
De o luna m-am apucat de cura de slabire chiar astazi am facut o luna si am slabt 9 kg.Dar parca nu sunt multumita de cat am dat jos , nu stiu ce e cu mine nici nu stiu ce sa mai manac de cura ce mancare ce fruct habar nu mai am . Va pup pe toate !
bine ai venit si succes la kg,e o lupta lunga dar daca te ambitionezi va trece si vei fi o slabuta ,aici toate fetele te vor ajuta daca ai nelamuriri
ai slabit ff mult intr-o luna
nu vrei sa ne zici si noua cam ce papi tu ca sa ne facem o idee??
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante