View Single Post
  #458 (permalink)  
Vechi 04 iul 2010, 16:04:47
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de tzucamica Vezi mesajul
buna ziua am revenit cu noutati, ma pot lauda ca am slabit, am ajuns la 84. mai am muuuult drum de parcus pentru a ajunge unde imi doresc, insa nu este imposibil SUCCES tuturor in continuare
felicitari! lasa ca incet incet ajungem unde ne dorim
te mai asteptam cu astfel de vesti
Citat:
Anterior postat de ramonadinescu Vezi mesajul
Buna fetelor! Am 20 de ani si 96 de kg, nu stiu ce sa mai fac sa slabesc... am incercat cu sala, fel de fel de diete, impachetari, electrostimulare... nimic nu merge. Dati-mi si mie un sfat va rog... chiar nu stiu ce sa mai fac... cand am facut impachetari am dat jos... dar cum nu am mai facut cum am pus la loc tot. Nu mai mananc seara, nu mai mananc dulciuri, beau numai apa plata, am redus painea. Ma cert tot timpul cu prietenul meu, spune sa slabesc... dar nu stiu ce sa mai fac... m-am inscris pe slabute... am zis ca voi mai avea o motivatie in plus daca mai am pe cineva alaturi! Bafta la slabit!!
bine ai venit ramona

tu nu trebuie sa tii dieta, trebuie sa iti schimbi stilul de viata.
sala trebuie sa faci mereu, nu doar o luna, slabesti 2 - 3 kg si apoi nu mai faci. la fel si dieta, nu renunti la dulciuri o luna si apoi revii la ele.

ca altfel nu slabim. ca sa iti dau un eexmplu, avem pe site, fete care sunt la mentinere, deci au ajuns unde au dorit, si in continuare papa ca de dieta si fac sport

cum arata un meniul intr-o zi obisnuita? trebuie sa ai grija si cum aloci mancarea pe intregul zilei
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]